بنام خدا

با توجه به وعده های داده شده آپدیت جدید در راه است از آنجایی که از موضوع این خبر  معلوم شده هدف ما توضیحات بروزرسانی جدید نیست البته خبر بروزرسانی در روز های آینده منتشر خواهد شد.

از آنجایی که امکان انتشار مدل های طلایی از اسکریپت اس سی بلاگ وجود دارد اس سی بلاگ از بروزرسانی سرویس های مدل برنزی خودداری میکند.

مدیریت اس سی بلاگ اعلام کرد از این پس بعد از نسخه های 0.4 از مدل های برنزی دیگر آپدیت برای این سرویس ها که با سرویس های مدل طلایی مشترک باشد نخواهیم داشت در عوض آپدیت های جداگانه ای برای مدل برنزی ها خواهیم داشت. البته گفتنی است که اس سی بلاگ از آنجایی که ارزش زیادی برای سرویس های مدل طلایی اقئل هست آپدیت های این مدل هارا با ورژن هایی طلایی(امکانات,رفع باگ و مشکلات,تغییرات ساختاری و سئو) در نظر میگرید

اما آپدیت جدید به عنوانی دیگر آپدیت 0.7 فقط برای سرویس های طلایی در راه است.بار ها تیکت در این باره ارسال شده که این آپدیت چه زمانی انتشار میشود. در پاسخ: این آپدیت فعلا زمان مشخصی ندارد. در کوتاهترین زمان ممکن این آپدیت را رونمایی خواهیم کرد.

لطفا تیکتی درباره آپدیت 0.7 ارسال نکنید.

نظرات جهت اعمال در آپدیت های آینده از طریق تیکت به بخش آپدیت و بروزرسانی  از امروز مورخ(15فروردین98) پذیرفته میشود. همچنین جوایزی بزودی برای بهترین نظرات در نظر خواهد گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *