بنام خدا

طرح ثبت سرویس بصورت رایگان اس سی بلاگ:

اگر تابه حال قصد ایجاد سرویس وبلاگدهی از اس سی بلاگ را داشته اید ولی به هر دلیلی توانایی خرید و ایجاد سرویس را نداشته اید (از روز پنجشنبه مورخ 29 اسفند 98 از ساعت 13تا 23:30 و از 1فروردین 98 تا 2فروردین 98 )میتوانید سرویس مدل طلایی اس سی بلاگ را بصورت رایگان (بدون صرف هیچگونه هزینه ای) ثبت سفارش کنید. و بعد از گذشت مدت یکماه اقدام به تمدید ماهانه کنید

این زمان تمدید نخواهد شد

چگونگی ثبت سفارش سرویس رایگان:

1 . از طریق ثبت نام در اس سی بلاگ یک حساب کاربری در اس سی بلاگ ایجاد کنید(مرکز پشتیبانی اس سی بلاگ » عضویت و ارسال تیکت)

2 . از طریق بخش ثبت سفارش در اس سی بلاگ اقدام به ثبت سفارش کنید

3 . فرم را پر کنید (جهت پر کردن فرم دامنه ای را که دی ان اس های آنرا تنظیم کرده اید را وارد کنید سپس شناسه ایرنیک ، فضارا بر روی رندوم قرار دهید تا هیچ هزینه ای برای شما در نظر گرفته نشود ، در مرحله بعد سرویس طلایی رایگان ویژه نوروز98 را انتخاب کنید و مرحله بعد شماره تلفن همراه را به درستی وارد کنید ، و ایمیل را مطابق با ایمیل ثبت نام شده در ناحیه کاربری اس سی بلاگ وارد کنید

4 . شماره تلفن همراه خود را بعد از سفارش با ارسال کد مربوطه وریفای کنید.(شماره تلفن همراه باید همانی باشد که در فرم ثبت سفارش وارد کرده اید.)

 

توجه داشته باشید که…

  • تمامی امکانات و مزایای یک سرویس عادی طلایی برای شما لحاظ خواهد شد
  • بعد از ثبت سفارش سرویس ،باید ماهانه هاست سرویس خود را به مبلغ پیشفرض10.000تومان برای سرویس های 500مگابایتی تمدید کنید
  • قبل از ثبت سفارش ابتدا باید DNS های دامنه خود را تنظیم کنید{مشاهده DNS ها}
  • ثبت نام در اس سی بلاگ و ثبت سرویس جدید به این معناست که شما قوانین سایت اس سی بلاگ را پذیرفته اید. درصورت رعایت نکردن قوانین یا زیر پاگذاشتن عهد های بسته شده سرویس شما همانند قوانین مذکور در لینک قوانین مسدود و در نهایت حذف خواهد شد.

 

در نظر داشته باشید به دلایل زیر بعد از ثبت سفارش زمانی بین (24 تا یک هفته)بطور خواهد انجامید

  • شلوغی در ایجاد سرویس های جدید بخصوص سرویس هایی که رایگان ایجاد میشوند
  • موجود نبودن نیروی کافی نزدیک به نوروز
  • دسترسی به منابع کافی