بنام خدا

چند روز پیش متوجه شدیم یکسری شایعات در برخی از انجمن و وبلاگ ها در مورد امــنـیــت ، هــک و کپی برداری ویا حتی فروش کلی سایت اس سی بلاگ دیده شده است.

مدیریت تیم اس سی بلاگ کلیه موراد را تکذیب میکند. اس سی بلاگ همواره با سرویس های تحت میزبانی باقی خواهد ماند

ما میدانیم این موضوع برای مدیران سرویس های وبلاگدهی نسخه طلایی که در داخل اس سی بلاگ میزبانی میشوند بسیار اهمیت دارد. ما در قوانینی ذکر کرده ایم که اس سی بلاگ هیچ وقت به هیچ شخص و گروهی و… ارائه نخواهد شد همچنین با قدرت سرویس های طلایی و حتی نسخه های برنزی همه روزه پشتیبانی خواهند شد.

 

و اما در مورد حذف شدن کیف پول ها  {کیف های نگهدارنده}

باید بگیم این موضوع حقیقت دارد. به هر حال یکسری مشکلات به وجود آمد ، که ما مجبور به حذف کیف پول های نگهدارنده شده ایم سرویس های طلایی مطلع هستند که ما بخشی تعبیه و طراحی کردیم که هزینه تبلیغ ویا هزینه پرداختی توسط مشتریان شما به کیف پول اس سی بلاگی شما واریز میشد ، در نهایت میشود این کیف پول را تسویه کرد ویا مخارج تمدید و خرید از سی بلاگ را جبران کرد ، از آنجایی که ما بانــ-ک ویا در-گـاهـ نیستیم. مجبور شدیم موقتا کیف های پول را حذف کنیم البته تسویه برای همگان آزد هست میتوانند از طریق تیکت درخواست توسیه خود را ارسال کنند.  انشالله بعدا کیف های پول جدیدی با همان نام بای کد ایجاد خواهیم کرد که مشتریان شما بعد از پرداخت به موجودی اس سی بلاگ شما اضافه کنند ، شما فقط میتوانید از این هزنیه ها برای مخارج اس سی بلاگی استقاده کنید. خیلی ممنونیم که همراه ما بودید. {در مورد “بای کد” بدانید…}

 

۱۳۹۹/۰۲/۰۱  –  مدیر سایت