سئو و بهینه بخشی جدید وبسایت در حال راه اندازی است.

سئو توسط کارشناسان حرفه ای اس سی بلاگ بصورت کاملا حرفه ای انجام خواهد شد.هزینه سئو بسته به زمان و مقدار میباشد و در زیر چند پکیج تهیه کرده ایم که در زیر پیکج توضیحات آن پکیج ارائه شده:

پکیح مشکی سئو حرفه ای پکیج برنز سئو حرفه ای پکیج طلایی سئو حرفه ای
مقدار سئو 60% مقدار سئو 82% مقدار سئو 99%فول پک
بررسی ماهانه کارشناس بررسی هفتگی کارشناس بررسی روزانه کارشناس حرفه ای بخش سئو
سئو و بهینه سازی قالب ورودی به همراه ثبت سایت در موتورهای جستجو ، ثبت سایت در گوگل وبمستر و الکسا وبمستر ، چگالی کلمات کلیدی ، نظم در ظاهر و شکل قالب و بهبود در سرعت لود قالب

+

بررسی کارشناس بصورت ماهانه

سئو و بهینه سازی قالب ورودی به همراه ثبت سایت در موتورهای جستجو ، ثبت سایت در گوگل وبمستر و الکسا وبمستر ، چگالی کلمات کلیدی ، نظم در ظاهر و شکل قالب و بهبود در سرعت لود قالب  ، بک لینک قوی در تعدادی سایت محبوب در گوگل ، ساخت وردپرس و سئو وردپرس و تگ زنی سایت با اسم “وبلاگدهی” های مختلف ، آموزش تولید محتوای مفید و ارسال مطلب مفید در سایت تگ زنی و …

+

بررسی کارشناس بصورت هفتگی

 

سئو و بهینه سازی قالب ورودی به همراه ثبت سایت در موتورهای جستجو ، ثبت سایت در گوگل وبمستر و الکسا وبمستر ، چگالی کلمات کلیدی ، نظم در ظاهر و شکل قالب و بهبود در سرعت لود قالب ورودی به  ، بک لینک قوی در بیش از ۴۰ سایت محبوب در گوگل ، ساخت وردپرس و سئو وردپرس و تگ زنی سایت با اسم “وبلاگدهی” های مختلف ، آموزش تولید محتوای مفید و ارسال مطلب مفید در سایت تگ زنی ، بهبود رتبه الکسا ، ثبت بک لینک های قوی در تعدادی وبلاگ رنک دار و بسیاری از خدمات دیگر

+

بررسی کارشناس بصورت روزانه

هزینه سفارش سئو پس از بررسی کارشناس صورت خواهد گرفت

سفارش دیگر موارد و تجزیه مباحث از طریق تیکت به واحد سئو از این پس مقدور میباشد

 

آشنایی کاربرد سئو :

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.