امکان تمدید آنلاین اضافه شد

بنام خدا

از آنجایی که مدیران عزیز درخواست های زیادی مبنی بر تمدید و ایجاد سرویس جدید را بصورت آنلاین داشته اند اس سی بلاگ فقط بخش تمدید خود را با توجه به یکسری از قوانین خاص برای مدیران فعال کرد این قوانین بصورت کلی و جزئی در زیر ذکر شده:

 

1 . بصورت پیشفرض تمدید سرویس برای سرویس ها بخصوص سرویس های جدید غیرفعال است.

2.مدیرانی مجاز به تمدید آنلاین میباشند که حداقل بصورت معمولی از روش های عادی چهار بار سرویس خود را تمدید کرده باشید.

3.چنانچه این مدیران سرویس خود را چهاربار تمدید نکرده باشند نیاز میباشد یک عکس از کارت بانکی خود به نحوی که cvv  و انقضا پوشیده باشد از طریق تیکت ارسال کنند.

قوانین جهت پرداخت:

1 . جهت تمدید تمامی موارد امنیتی یک پرداخت امن باید توسط تمدیدکننده بررسی شود چرا که اس سی بلاگ هیچگونه مسئولیتی در قبال ناامنی ندارد.

2.در هر پرداخت (حتی بصورت عادی) 500 تومان به عنوان مالیات بوده ولی در تمدید های آنلاین این 500 تومان را به شارژ پیامک اطلاع رسانی شما اضافه میکنند.

3.اگر در زمان تمدید به مشکلاتی مواجه شدید و هزینه از شما کسر شده منتظر بمانید تا بعد از 24 تا 48 ساعت هزنیه به شما برگشت داده شود

4.اطلاعات خود را به هیچوجهی در اختیار هیچ شخصی حتی کارشناسان اس سی بلاگی قرار ندهید

6.اس سی بلاگ هیچگاه اطلاعات خصوصی شما را درخواست نمیکند به همین جهت مراقب افراد کلاهبردار و سودجو باشید.

 

*هرپرداخت در اس سی بلاگ فاکتور دارد.

*جهت درخواست فاکتور های پرداختی تیکت ارسال کنید.

 

 

لینک های مفید:

-بررسی صحت کد سررسید سرویس

-خرید عادی سرویس

اضافه شدن چند امکان جدید به پنل حساب کاربری اس سی بلاگی

بنام خدا

با توجه به نیاز کاربران در حساب کاربری اس سی بلاگی چند مورد جدید در پنل (تنظیمات و مشخصات) اضافه میشوند همچنین چند امکان دیگر نیز بزودی راه اندازی خواهد شد

مواردی جدیدا در پنل اس سی بلاگی قرار گرفته:

1 . زمان شمار معکوس تا پایان سرویس : نیاز به محاسبه زمانی پایان سرویس از طرف شما نخواهد بود ، زمان شامل روز ، ساعت و ثانیه ها بصورت معکوس نمایش داده خواهند شد ؛ تاریخ های این بخش از این پس بصورت میلادی

2 . نمایش زمان پایان سرویس : این بخش نیز بصورت میلادی سال،ماه و روز پایان سرویس را به شما نمیش میدهد.

3 . انتقال خودکار به 15 روز اضافه برقرارداد :  بعد از به پایان رسیدن زمان سرویس ، سیستم بصورت خودکار شمارا به 15 روز اضافه برقرار داد منتقل خواهد داد و متن “زمان سرویس شما به اتمام رسیده ، شما به 15 روز اضافه برقرارداد منتقل شده اید.” نمایش داده خواهد شد.

4 . هزنیه تمدید ماهیانه بصورت نمایانگر :  هزینه تمدید سرویس شما بصورت نمایانگر به شما نمایش داده خواهد شد.

*اگر سرویس فعالی در حساب اس سی بلاگی شما وجود داشت و با پیغام “برنامه ریزی مشخصی برای سرویس شما وجود ندارد،از طریق تیکت پیگیر شوید” مواجه شددید. تیکت ارسال کنید تا زمان بندی برای سرویس شما انجام شود

تمدید خودکار از طریق پیامک راه اندازی شد

بسمه تعالی

علاوه بر روش تمدید سرویس از طریق سایت اس سی بلاگ  ، روشی جدید جهت تمدید خودکار سرویس فعال شده. از طریق این روش به راحتی فاکتور سرویس خود را تمدید کنید.

1. اگر دریافت پیامک تبلیغاتی شما فعال است عدد (30)  را به سامانه 50002030876876 ارسال کنید و منتظر پاسخ خودکار سیستم بمانید. تا طبق مراحل سرویس شما مورد بررسی و تمدید قرار گیرد شود.

2. در غیر اینصورت با یک شماره تلفن همراه دیگر (ترجیحا ایرانسل) اقدام به تمدید از طریق پیامک کنید ؛ عدد (30)  را به سامانه 50002030876876 ارسال کنید و منتظر پاسخ خودکار سیستم بمانید. تا طبق مراحل سرویس شما مورد بررسی و تمدید قرار گیرد شود.

پیامک رایگان با تعرفه ارسال SMS  خود شما میباشد.

*تذکر: تمامی حروف و اعداد را در طی مراحل بصورت لاتین وارد کنید.

*تذکر:چنانچه پیامکی برای شما ارسال نشد منتظر پاسخ کارشناس بمانید.

جنانچه با پیامک “خطا”   یا   “شماره سررسید شما یافت نشد مواجه شدید” تیکت ارسال کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را به راحتی ثبت کنید

بنام خدا

از آنجایی که پیشنهادات و نظریات در بروزرسانی های عمومی اس سی بلاگ بخصوص نسخه طلایی بسیار متفاوت است و همه موارد پیشنهادی شما مدیران سرویس ها برای اس سی بلاگ بسیار مقدم است.

سامانه ای در اس سی بلاگ ایجاد شده که به راحتی پیشنهاد های خود را در چند قالب بصورت مفید میتوانید شرح دهید. با توجه به اولویت های درخواستی تیم بسته پیشنهادی شما عملیاتی خواهد شد.

سربرگ “جدید و بروزرسانی ها”»» ثبت پیشنهادات در آپدیت عمومی»ثبت پیشنهاد و نظر

قوانین بروز شده در مورد ثبت دامنه

بنام خدا

با توجه به مسائل و مشکلات ثبت دامنه یکسری قوانین جدید برای دامین توسط مدیر اس سی بلاگ تایید شده که به شرح زیر میباشد

  • دامنه های هدیه یا رایگانی که توسط اس سی بلاگ خریداری میشوند در شناسه مالکیتی اس سی بلاگ ثبت نخواهند شد. بدین معنا که فقط بخش مالی از مالیکت به اس سی بلاگ سپرده میشود. همچنین شما تا 3 روز بعد از ثبت دامنه زمان دارید تا دامنه شما به مالیکت بخش مالی شما منتقل شود. مخصوصا اگر دارای شناسه ایرنیک ویژه دامین ای ار میباشید.
  • با توجه به مورد قبلی اس سی بلاگ هیچگونه مسئولیتی از قبیل(مالکیتی و مالی ) در قبال دامنه شما نخواهد داشت.

 

بزودی آپدیت کاسنرcusner 0.7.1

بنام خدا

بزودی آپدیتی جدیدی بصورت کاملا رایگان روی سرویس های وبلاگدهی طلایی نصب خواهد شد که در این آپدیت یکسری باگ ها و مشکلات تیبل های پایگاه داده رفع خواهد شد. همچنین در این آپدیت ربات هوشمند ضد اسپم و ربات هوشمند “انسداد ربات های بازدید سیاه” اضافه خواهد شد.

با استفاده از ربات های معرفی شده سرویس وبلاگدهی شما دیگر توسط ربات های سرور غیرفعال نخواهد شد و شما توانایی کنترل این ربات هارا خواهید داشت.

توضیحات اصلی این خبر و مستندات در روز های آینده منتشر خواهد شد. منتظر اس سی بلاگ بمانید…

اعلام نهایی برنده قرعه کشی اس سی بلاگ

بنام خدا

روز چهارنشبه شنبه مورخ (27 شهرویر 1398) برنده نهایی قرعه کشی روز 21 شهرویر 1398 اعلا خواهد شد.

شخص برنده سرویس وبلاگدهی موظف است حداقل یک ماه سرویس خود را بمدت 30 روز اضافه در زمان ابتدایی تمدید کند

همانند خرید یک سرویس طلایی ؛ بعد از برنده شدن در قرعه کشی سرویس طلایی شما از فضا،30 الی 40 روز هاست هدیه داده شده  و… بهرمند خواهد شد. اما علاوه بر این مقادیر هدیه که در اختیار شما قرار میگیرد یک ماه هاست سرویس خود را تمدید کنید. در جمع نهایی سرویس شما تقریبا 60 روز هاست فعال خواهد داشت.