آپدیت عمومی : طرح و بروزرسانی عمومی یا همان آپدیت عمومی ، بروزرسانی میباشد که هر چندوقت یکبار بر روی کلیه سرویس ها بخصوص سرویس های طلایی طبق وعده های قبلی اس سی بلاگ نصب میشوند.

اما شما-حتما مواردی از قبیل مشکلات و درخواست امکانات اصلی را در نظر دارید که حتما در لیست این آپدیت ها قرار دهید

ما- در این قسمت پیشنهادات و نظریات شمارا درباره آپدیت های بعدی ویا قبلی درخواست میکنیم که درصورت امکان آنهارا طبق اولیت های اولیه (امنیتی ، مدیریتی،طرح) و اولویت ها ثانویه (درخواست تعداد سرویس ها و مدیران،درخواست مشتری های جدید و…) دسته بندی واجرایی کنیم

نگران نباشید- بعلت عمومی بودن این طرح و بروزرسانی در درجه اول امنیت مد نظر ما میباشد. این امکان وجود دارد که اگر درخواست شما قابلیت اجرایی شدن را داشته باشد حتی در 2 تا 10 آپدیت بعدی نمایش داده شود.

صندوق ثبت- تمامی درخواست های شما در صندوق ثبت ، ثبت خواهند شد.

ارائه نظریات و پیشنهادات شما- در این بخش طی مدتی که در هربار مشخص میشود نظریات و پیشنهادات طی یک جمعبندی کلی طبق اولویت های در نظرگرفته شده نمایش داده میشوند.

 

زمان نمایش نظرات و پیشنهادات هر دوماه “پنجشنبه شب ها” ساعت “22” تا قبل از ثبت حداقل شما هم یک راهکار ارائه دهید.

ثبت پیشنهاد و نظر


پیشنهادات(ماه اول) تاریخ “پنجشنبه ساعت22 –مورخ 1398/08/02

تعداد نظرات ثبت شده: 3

تعدادبیشترین تاکید ها روی یک مورد: 0

نظریات :

  • مشکلات مربوط به نمایش در صفحه کوچک در index سایت یا مشکلات مربوط به ریسپانسیو

–پاسخ کارشناس:مشکلات این قالب در حال بررسی و رفع میباشد ،ولی در نظر بگیرید که شما میتوانید از بخش قالب های درخواست طراحی قالب و تم جدید دهید ما قالب را بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. اس سی بلاگ این امکان را برای شما فراهم آورده که با بهترین هزینه ممکن ، بهترین تم ها و بهترین قالب هارا درخواست دهید

  • تغییر ایکون در پنل کاربر

–پاسخ: این موارد تقریبا جز درسته مواردی است که صرفا جهت خواسته های شخصی شماست. در هر حال این امکان بسیار جالب را در صندوق پیشنهاداتی ثبت کرده ایم ، اگر این امکان را بسیار سریع میخواهید عملیاتی کنید بهتر است از بخش افزونه ها درخواست طراحی یک پلاگین با مشخصات درخواستی خودتان دهید. تیم اس سی بلاگ با حداقلترین هزینه ها و همچنین با کیفیترین هارا طراحی خواهد شد.هرچند دست شما در تغییرات بصورت مستقیم کوتاه است ولی کارشناس های ما در پشتیبانی همیشه پاسخگوی نیاز های شما هستند.

 

  • بای کد کار نمیکند

–پاسخ: در ابتدا بای کد را برای مدیرانی که آشنایی ندارند یکبار دیگر توضیح میدهیم، اگر کاربری درخواست خرید تبلیغ کرد شما میتوانید بجای لینک پرداختی که در پنل خود تعریف میکنید میتوانید کد بای کد را در آن جاگزین کنید تا هزینه ها به موجودی اس سی بلاگی شما واریز شود تا به راحتی بتوانید عملیات های پرداختی را انجام دهید ،،ولی متاسفانه از آنجایی که مدتهاست پرداخت های آـنلاـین در اس سی بلاگ متوقف شده ،بای کد ها کار نمیکنند. دلایل بسیاری برای از کار فتادگی این دسته از پرداخت ها داریم که قبلا مطرح شده.


پیشنهادات(دوماه بعد…) تاریخ “پنجشنبه ساعت22 –مورخ 1398/08/09

تعداد نظرات ثبت شده:

بیشترین تاکید ها:

نظریات :

شما یک پیشنهاد دهنده باشید